Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vörös pöttyös könyvek közül...

A vörös pöttyös könyvek közül melyikek valók 14 éves kortól?

Figyelt kérdés
A könyvek hátuljára rá van írva hogy 14 vagy 16 éves kortól vannak és elszeretném olvasni az összes vörös pöttyös könyvet de a 14 éves kortólival kezdeném. :)

2013. szept. 1. 15:57
 1/5 anonim válasza:
Szerintem Jay Asherrel kezd . 13 okom volt garantáltan tetszeni fog .!
2013. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végignéztem, azokat, amik nekem megvannak, azok közül ezek a tizennégyesek: Hableányok kíméljenek, Vaskirály, Csitt csitt, Fallen, Tökéletes kémia, Lenyűgöző teremtmények, Tizenhárom okom volt, Anna és a francia csók, Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld, A napszemű Pippa Kenn


De szerintem nem feltétlenül mérvadó, hogy mi van ráírva a hátuljára. A Tökéletes kémiát 14 éves kortól, A második részét, A vonzás szabályait pedig 16 évtől ajánlják, mindkettőnél az utóbbi lett volna a helyesebb besorolás.

2013. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még a Vaskirály van meg, ami 14-es, de szerintem sem mérvadó feltétlen a besorolás (ár ebben tényleg nincsen semmi, nem erre gondolok azzal, hogy valamelyik lehetne simánm 16os)
2013. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindet :)
2013. szept. 3. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Jennifer L. Artmentrout - Luxen sorozat

Cassandra Clare - Pokoli Szerkezetek

Sarah J Maas - Üvegtrón

nekem ez a top 3

2013. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!