Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok?

Milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek manapság azok a könyvek amik egy öngyilkosságra épülnek, főleg, ha a főszereplő szemszögéből mutatja be a szituációt. Egyenlőre csak ezeket a könyveket találtam és olvastam el: 13 okom volt..., Összekuszálva. Ti miket ajánlotok. Esetleg még azok a könyvek is érdekelnek amik komolyabb témákat boncolgatnak, lehetőleg tragikus befejezésű, sőt, ha az olvasó még el is sírja magát rajta, az a legjobb. Előre is köszönöm!

15/L



2013. szept. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Sylvia Plath: Az üvegbura
2013. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zilahy Lajos: Halálos tavasz
2013. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kerstin Gier-Halalom elott felbontando (nem drama)
2013. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyémántlány ***** válasza:

Nem olvastam, anyukám viszont igen, egy ideig a kedvence volt: Jodie Picoult (bocsi, ha rosszul írom, most nincs kedvem ellenőrizni) 19 Perc.

A regény amúgy egy kiközösített, beilleszkedésre képtelen fiú történetét meséli el, egészen fiatal korától kezdve.

Ugyanettől az írónőtől ajánlják (szintén nem olvastam még, de itt a polcon, tehát nem sokára elkezdem) még a Törékeny című könyvet, ami egy különleges betegségben szenvedő kislány mindennapjait mutatja be, és a végén, mikor tragikus módon "baleset" éri, olvasói szem nem marad szárazon. Legalábbis akik olvasták, ezt mondták. :))

2013. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én a Rambo könyvsorozatot ajánlanám.
2013. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 No Name 80 ***** válasza:

John Flanagan: A vadonjáró tanítványa

Izgalmas könyv unalmas töltelékek nélkül.

2014. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 No Name 80 ***** válasza:
bár ez nem dráma
2014. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!