Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csontváros kérdés! Valaki...

Csontváros kérdés! Valaki leírná-e nekem részletesen hogy miről szól és hogy milyen a műfaja, van e benne romantika meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A műfaja fantasy és van benne romantika :)

Egy átlagos lányról szól aki egy olyan gyilkosság szemtanúja lesz amit senki más nem lát rajta kívül. Ezzel egy teljesen új világ nyílik meg számára ami tele van titkokkal, vérfarkasokkal, démonokkal, vámpirókkal, árnyvadászokkal ....

[link]

2013. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. szept. 7. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Romantika van benne :) Egy lányról szól, aki azt hiszi, hogy teljesen normális ember. Aztán kiderül, hogy ez egyáltalán nem így van. Igen, ahogy az első válaszoló is írta ,,gyilkosság" szemtanúja lesz, csakhogy rajta kívül ezt senki nem látja. Belecsöppen egy titkos, a hétköznapi emberek számára láthatatlan világba. Az édesanyját elrabolják, és megismerkedik egy fiúval(meg persze több emberrel is)...és többnyire itt kezdődnek a bonyodalmak. Nagyon jó könyv! Én imádtam. Fantasy, és végig E/3 ban van megírva (ha jól emlékszem). A folytatás is nagyon jó!
2013. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Pont most olvastam el a Csontvárost és úúristen de tetszett:) . Azthiszem nem bántam meg hogy elolvastam :) Jöhet a következő rész:)
2013. szept. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!