Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Válaszolnátok a kérdésimre?

SZJG! Válaszolnátok a kérdésimre?

Figyelt kérdés

1. Arra vagyok kíváncsi, Ricsi és Virág, Dave és Kinga, Cortez és Reni megtették-e azt a bizonyos dolgot?:) Nem perverzségből, de mindenki mást ír... Most akkor hogyan? Valaki bemásolná nekem az erre utaló részeket? Melyik részből derül ki (könyv)? Az időt is leírnátok és esetleg a mondatot/párbeszédet?


2. Kijött már a Szent Johanna Gimi 8. része? :) Már ismerem a történetet, bár még csak olvasásügyileg a 6.nél tartok,de mindegy, szóval jöhet SPOILER is. Előre is köszi:))


2013. szept. 7. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Az időt úgy értem, hogy mikor, mert pl. azt olvastam,hogy Dave és Kinga között egy welness hétvégén történt meg:) kinga szülinapján.
2013. szept. 7. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, kijött már réges-rég. Bemásolni sajnos nem tudom neked, mert én pdf-ben olvastam mind a 8 kötetet, de kijött. És igen, szexeltek is. Nem tudom hányadik kötetben, de azt tudom hogy az áramkimaradásos éjszakán. Pontos részletre nem emlékszem, de valami olyasmi volt, hogy Reni azt írta: "Sosem felejtem el hogy csókolt, hogy suttogott a fülembe" kábé. :DD
2013. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Értem. Esetleg nem tudnád nekem elküldeni egyébként a 8. kötetet? Ha igen, írj PÜ-t:) Várom a többiek válaszát is
2013. szept. 8. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Virág és Ricsi között nem tudni mikor történt meg, de akkor derült ki amikor azt hiszem Reni elmesélte Virágnak és Kingának, hogy lefeküdt Cortezzel...Vagy lehet, hogy akkor amikor még csak mondta, hogy nála akar aludni. Most ebben elbizonytalanodtam, de valahogy ilyen szituban.:)
2013. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!