Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Furcsa ez a nosztalgia?

Furcsa ez a nosztalgia?

Figyelt kérdés
Nagy HP rajongó voltam 1-2 éve.Múlt héten láttam egy 9gages posztot a Harry Potter univerzumról és valamiért elkezdtem magam beleásni neten a varázsvilágba.Elolvastam rengeteg fanfictiont a Tekergőkről,Lily és James kapcsolatáról,pár napja már csak ezzel foglalkozok az interneten,sőt elolvastam a kedvenc fejezeteimet a könyvekből.Ez a nosztalgia úgymond beteges vagy csak egy normális de múló hangulat amely pár nap/hét múlva elmúlik?

2013. szept. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesen korfüggő. Egy jó pár év múlva mosolyogni fogsz, hogy miért is lelkesedtél annak idején.
2013. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2013. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik. Egyszerűen hiányzik az a hangulat, lelkesedés, amit akkor éltél meg, és "visszaszippantott" magába a könyv világa. Azt nem garantálom, hogy pár hét múlva nyoma sem lesz, de pár év múlva tényleg csak nevetni fogsz ezen, ahogy az első válaszoló mondta.
2013. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem rendszeresen megtörténik, hogy egy könyv, film, sorozat, játék világa annyira megtetszik, hogy csomót utánaolvasok, aztán majd később jön egy másik, majd megint egy másik. Szeretem, mert jó lelkesedni.
2013. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap néztem épp az utolsó részét! Furcsa volt nekem is, még moziban néztem régen egy osztálytársammal... azóta nem is láttam. Most másodjára kissé összecsapottnak tűnt.
2013. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint normális.. ha én is az vagyok. (:

Én tíz éve vagyok ekkora rajongással a Harry Potter-könyvek iránt, sőt, fanfictonöket is írtam, és jelenleg is írok egyet, bár a főszereplő Tom Denem. Nekem ő a kedvenc karakterem, és róla tudok nagyon sok mindent. ^^ Nálam ez nem múló hangulat lett, nem múlt el a mai napig sem; 9 évesen olvastam az első kötetet, és 19 éves leszek februárban, és máig tart ez a fanatizmus. :D

2013. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!