Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a módja annak, hogy kiadják...

Mi a módja annak, hogy kiadják egy könyvemet? Melyik kiadód és hogyan keressem meg?

Figyelt kérdés
mostanában nagyon népszerűek az ötven árnyalatos erotikus könyvek. én is írtam egy hasonlót, bár az inkább erotikus-vígjáték mintsem dráma.
2013. szept. 15. 00:26
 1/1 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy elküldöd az egyik kiadónak (keresned kell). Szoktak olyat csinálni, hogy nyílt hónap vagy hét, és akkor bárkitől ingyenesen elolvassák a kéziratot, vagy amit kérnek (lehet 1 fejezet, vagy akár csak egy bevezetés). De van olyan kiadó, ahol csak pénzért nézik át neked, ha nem felel meg nekik, ha pedig igen, akkor kiadják, és átvállalnak minden költséget. De erre kevés az esély. Mondjuk mostanában eszik ezeket az 50 árnyalatos marhaságokat sajnos. :/
2013. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!