Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kicserélik így a könyvemet a...

Kicserélik így a könyvemet a boltban?

Figyelt kérdés

A nyáron megvettem az Örökség tetralógiát egy Alexandra könyvesboltban. Igényeltem törzsvásárlói kártyát is, mivel sokszor veszek járok oda vásárolni.

A sorozat harmadik könyvében rengeteg hibát fedeztem fel. "Umlautos e" (egy e betű a tetején két ponttal) helyett egy vesszőt írtak majdnem 300 oldalon keresztül, (Alagaësia helyett Alaga,sia) rossz az elválasztás (leggyakoribb hiba: s-zép, mes-szire meg ilyenek) is. Ha új könyv lenne, akkor azt mondanám hogy jól van na, még nem nézték át teljesen. De a negyedik részében egy hiba sincs, ahogy az első kettőben se.

A blokk szinte biztos, hogy nincs meg, de a törzsvásárlói kártyán elvileg rögzítik, hogy megvettem. Szerintetek kicserélik a könyvet?



2013. aug. 15. 13:16
 1/5 B25 ***** válasza:
100%
Nos nem hiszem hogy ezért kicserélnék, de mindenképp próbáld meg mert szerintem ez mégiscsak a könyvnyomtatás alja. Főleg ha nem veszik vissza. Ajánlom hogy előtte nézd meg a könyv többi példánya is hibás-e. Sok sikert!
2013. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A boltban nem fogják visszavenni, mivel nincs meg a blokkod. Viszont érdemes lenne írnod emiatt a kiadónak, ő valószínűleg készségesebbek lesznek.
2013. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Holnap úgyis a könyvesbolt felé megyek, megpróbálom kicseréltetni, de, mint mondtátok, előtte megnézem a többi könyvet, hátha nem csak én voltam balszerencsés.

A kiadóról.. Remélem, hogy kicserélik közvetlenül a boltban, de ha nem, akkor mindenképpen megfogadom a tanácsot.

Még egyszer köszönöm, hogy válaszoltatok.

2013. aug. 30. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy könyvet ugyanolyan formában nyomtatnak ki többszáz példányban, szóval lehet, hogy a többiben is ugyanúgy ott lesz a hiba. Meg már elolvastad, különbenis, ezért kicseréltetni?:) Szerintem olyat akkor csinálnának, 1. ha nálad van a blokk, 2. ha valami szakadás van rajta, vagy folt, és be tudod bizonyítani, hogy még a boltban vagy előtte, szóval még mielőtt hozzád került volna a könyv, akkor sérült meg. Egyébként, nem tudom, ott pont ki van -e írva, de van ahol kiírják, nem könyvesboltban láttam konkrétan, de kiírták, hogy pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadnak el:)
2013. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem is jelezd a kiadónak a pontatlanságokat, hibákat:):)
2013. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!