Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy lesz még 4 része az alkonyatnak? Mindegyik könyv leírva Edward szemszögéből?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne!!! És akkor mondjuk még egy Jake-es... Meg a Twilight saga hivatalos kalaúza!Na jó a Jake-es nem fontos, csak hát akkor szép kerek 10 részes sorozat féle lehetne! Jól hangzik nem?
2009. nov. 4. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Az utolsó rész lesz Edward szemszögéből!
2009. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem lesz, mert a Midnight Sun-t sem fejezte be!

Pedig az nagyon tetszett! Tényleg kár hogy csak a 12. fejezetig írta meg...

2009. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az már nagyon elnyújtott lenne pedig én nagyon szeretem. Meg már amúgy is tudnád az alap történetet....
2009. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen utolsót?Az első könyvet kezdte el,csak nem fejezte be, azt én is olvastam.Igaz, hogy ismerem az alaptörténetet, de nagyon érdekelne milyen volt Edwardnak...mondjuk a második részben... de meg hát azért mindegyikben! :) Talán kereslet is lenne azokra a könyvekre is!Szerintem... :)
2009. nov. 4. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Találtam nemrég egy oldalon egy riportot (vagy mit) amiben azt mondta, hogy azthiszi ezekkel a könyvekkel vége, legalábbis Bella és Edward történetének biztosan...jó lenne ha valami Jacob-Renesmee-s sztorikat írna mondjuk Napkelte cimmel:D:D:D:D De szerintem biztosan fog valami ilyesmit írni mert a BD végén nem sok derült ki kettejük kapcsolatáról...(mármint úgy értem, h mi lesz ha felnő Nessie) Az sem biztos, hogy megáll 17 évesen és mi lesz ha Jake megint elkezd öregedni...ami több mint valószínű hogy megtörténik...szóval szerintem lesz ilyen :) Remélem nem spoilereztem túl sokat...:):P
2009. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Megint én...a 19:06-os:) A Midnight Sun-t befejezi, de majd csak 2010-ben mert megbántották, hogy felrakták a netre és végre szeretne egy kicsit a családjával és az életével, nemcsak a könyvvel foglalkozni.(Az oldalán írta ezt, és ott közzé is tette a félkész könyvet és bocsánatot kért az olvasóktól hogy a nyers és nem az igényesebb változatot olvashatják) És nem hiszem el hogy ennyit sz*roznak a magyar forditásokkal mert mire itthon leforditanak egyet, addig SM megir 3 könyvet...:S
2009. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat en is fel szoktam nezni az irono honlapjara de en nem lattam sehol konkret datumot hogy mikor fejezi be... Nah nem tudom. Viszont en imadnam ha megjelenne az egesz Edward szemszogebol,(!!!):D nekem sokkal de sokkal jobban tetszett az a 12 fejezet mint a twilight...huh, plane a negyediket ha megirna... Aztan meg Nessie-re en is kivancsi lennek hogy mi lesz vele, de Jake-re nem, ot valahogy sose birtam.:D Szoval mindenesetre remelem meg lesz valami:D
2009. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

[link]

Ez egy petíció a Midnight Sun-ért.Nem tom,mennyire ér valamit,ha aláírjuk,de eddig több mint 340ezren írták alá.Csak nevet és országot kell,és regelni se kell hozzá.Aki úgy gondolja,itt szavazhat a könyv befejézésért.

2009. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14:14es vagyok, feiratkoztam!!!!:D
2009. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is!! :) De... Kell még írnia róluk!! muszáj!! :D Kérjük meg!! :D Írunk neki! :P Na jó... bár,elgondolkoztam rajta! De sosem írnék neki!Hogyan?Nem... de nagyon jó lenne ha még lennének könyvek!! :) (Edwardosok(4db),Jacob történetei(és nem kérek sokat :D :P )Meg lesz vmi kiegészítés is nem? Ilyen telefon beszélgetések, ilyesmik :) Bár így meg csak szárnyal a fantáziánk!és az se rossz! :)
2009. nov. 17. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!