Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Tűz és Jég...

Szerintetek a Tűz és Jég dalában a Mások át fogják majd töri a Falat?

Figyelt kérdés
A 6. vagy a 7. könyvben. Szerintem elég érdekes lesz a támadásuk.

2013. szept. 16. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kiderül,h ki Azor Ahai és majd az ő vezetésével próbálják feltartani őket, de végül áttörnek és akkor érkeznek meg Danny sárkányai.
2013. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. "...és a hegyeket elfújja a szél, mint a falevelet." Ez szerintem a Fal.
2013. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de sztem az túl nagy dolog lenne még a Tűz és Jég dalában is, ha leomlana a Fal.
2013. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg sztem már csak azért se tudnák ledönteni, mert a Falat Brandon mágiával készítette és Hidegkéz sem tudott átmenni alatta a titkos ajtón, szal lehet/biztos h feltudnak mászni rá, de ledönteni sztem nem. Max akkor ha megjelenik vmi nagyon durva fő-Más, ami sztem lesz benne. Vagy ha ledől, akk a sárkányok is ledönthetik.
2013. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a legdurvább egy Más lenne Joramun kürtjével.
2013. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy is valami oylasmi lesz amire senki se számít :) Csak jelenne már meg :D
2013. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy Brandon felépítette, egy másik ledönti. Brynden mágiáit át fogja vajon venni, hogy a saját népe, a testvérei ellen legyen amennyiben valóban Jon Azor Ahai és a varsafák a Másik szolgálatában vannak?
2013. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem Mel istene a gonosz isten, aki mindenkit félrevezet. Azaz Bran szerintem a "jó" oldalon áll. A Starkok mindig a régi istenek mellett álltak. Ill. pontosan mit is akarnak a Mások? Mi a végcéljuk?
2013. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!