Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok bármit arról, hogy a...

Tudtok bármit arról, hogy a kiadó miért vonta vissza a "Lovecraft összes művei 1-2-3. " könyveket az Alexandrából?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem is tudtam, hogy visszavonták :O

Én épp a nyár végén vettem meg a köteteket, ugyan nem haladtam sokra eddig, de nem találtam hibát.

Engem is érdekelne a válasz, szóval én is várom a válaszokat! :P

2013. szept. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy kb. 2 hete érdeklődtem személyesen, mert nem találtam a helyükön őket. Az eladó a gépben nézte meg és ki volt jelezve, hogy vissza lett az összes vonva valamiért. Pedig érdekeltek volna :/
2013. szept. 18. 03:53
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Jegyezd elő.

2013. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre. Jól tudom, hogy honnan szerezhetem be.
2013. szept. 18. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

húh, én erről nem is hallottam...még jó, hogy pár éve megvettem mindhárom kötetet.


Én Anne Rice Boszorkányos sorozatát akarnám megvenni, de sehol se tudtam megszerezni:( alexandrában sem. Pedig pár éve még volt mind a 4 rész...:(

2013. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!