Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasott J. D. Salingertől...

Ki olvasott J. D. Salingertől valamit a Zabhegyezőn kívül?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami izgalmas könyvet az írótól, leginkább személyes tapasztalatokra/véleményekre lennék kíváncsi. Tudnátok valamit ajánlani, kérlek? A többi könyvének is megvan az a különleges hangulata, mint a Zabhegyezőnek? Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. szept. 18. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Franny és Zooey - Magasabbra a tetőt, ácsok!

A két mű sokszor egy kötetben van, én ezeket tudom ajánlani. Azt hiszem, hasonló olvasmányélmény volt nekem, mint a Zabhegyező, bár a hangulat más (vagyis nagy hévvel belekezdtem, a közepén elcsodálkoztam, miért olvasom én ezt, a végén "vonszoltam" magamat a történetben, a legvégén elátkoztam a hülyeségemet, hiszen én utálom Salingert, majd egy hónapig nem ment ki a fejemből a mű és imádtam... és a következőnél kezdődött előről).

2013. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 19. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!