Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány darab könyvet olvastatok...

Hány darab könyvet olvastatok el eddig ebben az évben?

Figyelt kérdés
Ha nem tartod számon, a körülbelüli darabszám is jó :)

2013. szept. 19. 15:57
1 2 3
 21/23 Mirk ***** válasza:
20-30 körül, de én nem nagyon tudom észben tartani, hogy pontosan hány darab könyvet olvastam, meg amúgy sem mérvadó szerintem. Egy-egy regényre nem nagyon emlékszem, csak a többkötetes sorozatokra, mert azok eléggé elhúzódnak ahhoz, hogy mély nyomot hagyjanak bennem. Ha valami több héten keresztül jár a fejedben jobban emlékszel rá.
2013. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
most olvasom a 80.-at
2013. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én igyekszem spórolni, mert nem tudok olyan sok könyvet venni mint amennyit szeretnék:D


szóval leszorítom a dolgot havi max 2 könyv elolvasására.


Én első sorban Stephen King-et olvasok, ma is jelent meg egy , amit holnap elkezdek, ha megérkezik.


De van más is itthon. Pl

Dean R. Koontz

Robin Cook

H.P. Lovecraft

Most rendeltem Darren Shant, hogy leteszteljem jó e

Joe Hillt is ki akarom próbálni,

Peter Straub tól is van pár könyvem. Bár tőle amúgy sincs sok magyar kiadás:(

Aztán J:R: Ward : vámpíros fekete tőr testvériség sorozata

Vavyan Fable


ezeket olvasom felváltva, illetve szeretném majd valamikor Anne Rice-t is kipróbálni, és ha jó akkor az ő könyveit is begyűjteni.


27/N

2013. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!