Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlotok valamilyen érdekes...

Ajánlotok valamilyen érdekes könyvet?

Figyelt kérdés
lehet fanatsy,sci-fi,kaland stb...szóval bármilyen témájú

2013. szept. 20. 17:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
11 éves...ez kimaradt
2013. szept. 20. 17:29
 2/14 anonim ***** válasza:

Akkor pont jó neked Erin Hunter-től a Harcosok törzse :)


Gondolom még fiatal vagy, hogy idegen nyelven olvasd, de valahogy próbáld megszerezni magyarul is (garantálom nem bánod meg, feltéve hogy szereted a macskákat). Nem a macskák életéről szól (nem lenne hosszú könyv: evés+alvás :D), de nem lövöm le.

Amúgy fiú vagy lány vagy? Ha lány, akkor tényleg mindenképp :)

2013. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak aztán olvasd tovább 1-2 oldalnál :)
2013. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha amit én ajánlottam (Harcosok törzse) elkezded és a 30. oldalig megy, már onnan belendül és nehéz lesz letenni, nálam legalábbis így volt :D


Amúgy magyar regények közül megpróbálhatod a Tüskevárat, és majd később a Kőszívű ember fiait, mert azok elég érdekesek. A kőszívűhöz még túl fiatal vagy szerintem.

2013. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Fiú vagyok egyébként és remélem tovább jutok az első két oldalnál mint ahogy sok könyvnél nem

2013. szept. 20. 18:33
 6/14 A kérdező kommentje:

tényleg jó lehet: [link]


de vagy én nem tudok keresni vagy nincs magyarul a neten..na de majd holnap megnézem a könyvtárba

2013. szept. 20. 18:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem egyszerű hozzájutni. Nekem 2 példányban is megvan az első része, ha gondolod, oda tudom adni az egyiket.


Mindenesetre ha jó vagy angolból, akkor egy pár év múlva elkezdheted angolul olvasni, úgy még meg lehet rendelni pl. Booklineról. Nem túl bonyolult a nyelvezete, de nem is túl egyszerű, végigszótárazni meg elég unalmas...

De pl. antikváriumokban körülnézhetsz, könyvtárban nem hiszem, hogy találsz, vagy könyvesboltokban kérdezd meg, hogy rendelésre még forgalmazzák-e. Jobb ötletem nincs.


Remélem sikerül!

2013. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mirk ***** válasza:
Most megtetszett ez a Harcosok Törzse, mivel ifjúsági, gondolom nem lesznek túlbonyolított szóvirágok, megpróbálkozom vele angolul, le lehet szedni az egész pakkot.
2013. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nekem lehet elpostázza egy gyakoris.Majd megkérdem neked is elküldi-e ha akarod...

2013. szept. 20. 19:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok könyvtár, másnak nem küldöm el. Ezzel csak egy szívességet akarok tenni, látva, hogy milyen lelkes vagy. Számítok rá, hogy később visszapostázod.

Mások megpróbálkozhatnak az idegennyelvű verziókkal.

2013. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!