Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók, miért...

Harry Potter rajongók, miért van az hogy közületek egy csomóan utálják Dumbledore-t?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el olvasni újra a könyveket hogy felfrissítsem az emlékezetemet, épp az 5iknél a Főnix Rendjénél tartok, és szerintem Dumbledore az egyik legpozitívabb karakter mégis itt a gyakorin is néhány témánál meg fórumokon is azt olvasom hogy csomóan szidják az öreget.
2013. szept. 22. 19:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pár napja fejeztem be a 7ik könyvet, mostmár mindent megértettem :)
2013. okt. 16. 14:39
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

Én azért nem szeretem őt, mert irányítja Harryt, nem tud érvényesülni és Sirius sem halt volna meg,ha elmondja Harrynek a jóslatot. Szerintem manipulatív, bár hatalmas mágus.Véleményem szerint túl komolyan veszi a próféciát, pedig ő maga is megküzdhetne Voldemorttal.Egy felnőtt ember(nek is túl sok)súlyát helyezi egy tizenéves kamasz vállára.Ha összefognának, sokkal több esélyük lenne legyőzni a Sötét nagyurat, mint Harrynek.

Meg azért is mert én Piton-párti vagyok :)

2013. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Utálni nem utáltam,de ha mondani kellett volna egy unszimpatikus embert a sorozatból,tuti Dumbledort mondtam volna.Piton más kérdés,szerintem ne offoljunk,de annyit én is hozzáfűznék a témához:Pitonban kellemeset csalódtunk,Dumbledorban kellemetlent.Az embereknek az maradt meg,hogy míg Piton mégha úgyis viselkedett,mint egy f**z,mégsem volt az.Dumbledore úgy viselkedett,mint egy segítő öreg bácsika,aztán kiderült,hogy egy számító k***ög volt.:D Meg aztán valljuk be:Piton forever kedvenc,10 emberből 9 imádja a karaktert,úgy is van megcsinálva,hogy szeressük,Dumbledore meg Piton szöges ellentéte,így ő kiesik a kedvenc kosárból.;)
2014. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sokan utálják mert azt hiszik átvert mindenkit közben meg előre mindent eltervezett. Még amikor hiba jutott a számításaiba ( gyűrű miatt haldoklás) akkor is kitalált egy újabb tervet. Szóval egyáltalán nem értem miért kell utálni mert még ezután is az egyik legpozitívabb szereplő volt. Azért nem mondott el Harrynek mindent mert az nem lett volna képes felfogni azt. Mikor elmondta volna neki akkor meg meghalt. A Piton iránti rajongást meg sosem értettem mert attól még hogy tett egy nagy jót a végén egy szemét volt.
2014. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Utolsó, hogy érted hogy a végén szemét volt? Pitonról a végén derült ki hogy jó ember.
2014. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem a végén volt szemét, hanem a végén tett egy jót. Vessző hiányában kicsit nehéz értelmezni :D

Amúgy meg lehet, hogy kiderült róla, hogy végig a jó oldalon állt, de összességében csak szemét volt a diákokkal, nem?

2014. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen bocsánat ezt akartam írni amit az utolsó hogy az életét kockáztatva kémkedett a jó oldalnak ( ami egy jó tett )de végig szemét volt szinte mindenkivel, a többségével ráadásul ok nélkül. Szóval nekem a jelleme nem tetszik.
2014. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!