Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv (ek) et ajánlanátok?

Melyik könyv (ek) et ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Valami akciódús,tartalmas,ám mégsem hosszú,humoros könyvregondolok. De lehet akár romantikus,vagy fantasy is.

Kíméljetek a Twilight,és SzJG féle lepkefingoktól!

Szóval,mit ajánlanátok? :)


13/L



2013. szept. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare City of bones sorozata

Fantasy, akció van benne egy kis romantikus szál, eléggé jól össze van pakolva és az írónő is intelligens, jó humorú és színes egyedi világa van. Hátránya, hogy néha kicsit olyan érzés mint valami fanficet olvasnál, de a jobbak közül. Elég sok része van, mindet nagyon gyorsan kiolvastam.

A filmet ne nézd meg, eléggé el let szúrva a könyvhöz képest.



Beautiful Creatures sorozat

Kicsit laposabb mint Cassandra Clare, de még így is eléggé szórakoztató. Amerikai vidéki unalom valóság, ahol kicsit felkavarják a port.


Secret life of the Bees (A méhek titkos élete)

Szívmelengető, nagyon jó könyv.


Divergent és Insurgent

Jelenleg két része van, nagyon jó könyv mindkettő. Utópisztikus sci-fi, de akciódús, és fordulatos.

2013. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Donna Tart: A titkos történet
2013. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rejtő Jenő könyvei - akciódúsak, nem túl hosszúak, humorosak. Imádnivalóak. Letehetetlenek.
2013. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ceila Rees könyvei: Farkassszem, Sólyomszem, Kalózok
2013. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem humoros, de akciódús és kellően tartalmas a Mockingjay-trilógia, vagyis Suzanne Collinstól:

Az éhezők viadala, Futótűz, A kiválasztott

Humorosnak Christopher Moore-t ajánlanám, a könyveim fantasztikusan könnyűek, nem hosszúak, és csak úgy repülnek benne a lapok :)

Azt ajánlom, hogy ezek közül a Vérszívó démonokkal kezdd!


Moly-linkek:

[link]

[link]

2013. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz kapcsolódva: szerény véleményem szerint Christopher Moore a legkevésbé sem humoros vagy olvasmányos, épp ellenkezőleg: én unalmasnak, hervasztónak, fárasztónak és gagyinak találtam a könyveit (kettővel próbálkoztam).
2013. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!