Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Underground kiadó lektorálj...

Az Underground kiadó lektorálja a kéziratot amit beküldök?

Figyelt kérdés
Vagy azt nekem kell csinálnom.

2013. szept. 30. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Miben egyeztetek meg? Van szerződés?...

2013. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nincs szerződés, csak most küldtem el nekik a könyvem
2013. szept. 30. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval akkor még cska ott tartunk, hogy kiadják-e, avagy nem foglalkoznak vele...


Nos, amenynire én tudom, biztosan nem foglalkoznak az egész könyvvel. Maximum akkor, ha tetszik nekik.

Nyivlán lekotrálni sem fogják, ha nem érdekli őket - de akkor is majd a szerződéstől függ.

2013. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is lektoráltad, mielőtt elküldted?

Lehet nem ártott volna, mivel már boldog-boldogtalan könyvet akar kiadni, elég hamar lepasszolják azokat, amikben sok a helyesírási, fogalmazási, és egyéb hiba.

2013. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
átnéztem, de nem nagyon találtam benne hibát
2013. szept. 30. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:

És egyáltalán mekkora terjedelemről beszélhetünk? 200-300-400 oldal?


Ha több száz oldalra rúg az alkotásod, és azt te egyben beküldted, akkor szerintem esélyed sincs. Nincs olyan ember - legyen az forgatókönyv, könyv... -, aki úgy értékel, hogy az elejétől a végéig foglalkozna a dologgal.


Ezért szoktak csak 5-10 oldalt odaadni értékelésre, lehetőleg a legjobb részt, hogy felkeltse az érdeklődést. Ha bejön, akkror lehet egyezkedni, ha nem, akkor ennyi.

2013. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták 20 e Ft ért lektorálják a könyvet.
2013. okt. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!