Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Simon...

Mi a véleményetek Simon Márton Polaroidok- című könyvéről? érdemes megvenni? Felpontozok

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 18:58
 1/7 anonim válasza:
50%
Személy szerint csak részleteket olvastam belőle, de kedvencemmé vált. Ha lehetőségem lenne megvenni, ki nem hagynám:).r
2013. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%
én nem tudom mit szívott mielőtt megírta, de nagyon-nagyon be lehetett állva......
2014. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
egy ilyen "verses" kötet megírása nekem egy félutánomba telne. Értelmetlen szavak, mondatok összevisszasága.
2014. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
Nem a könyv a szar, az értelmetlen, hanem te nem érted a lényegét. Kedves válaszolók...
2014. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan hagyjuk már. Mindenki azt lát bele amit akar. Mondom, én is írok mondatokat, szavakat, kinai betűket majd kiadom egy könyvben. És gazdag leszek? Petőfi, József Attila.. na ők yrtak igazi verseket nem az ilyen bohócok.
2014. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Én csak részleteket olvastam belőle és bőven elég volt. Esküszöm, ilyet még egy ötéves is tud írni! Pár szót egymás mellé rak, kijön belőle egy értelmetlen mondat és tinilányok ezrei olvadnak.

Nem éri meg, ne vedd meg. Ilyen mondatokat te is ki tudsz találni, vegyél helyette egy normális verseskötetet vagy bármit.

2014. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Mindenkinek meg van a saját véleménye erről a könyvről. Nekem tetszik, ha elgondolkodik rajta az ember és nem úgy fogja fel, hogy ilyeneket én is összeírok pár perc alatt, akkor teljesen mély értelmet ad. Ez persze egyén függő.
2014. febr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!