Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan szoktatok könyvet...

Ti hogyan szoktatok könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Mármint ti hogyan olvassátok? Fejezetenként vagy hogy: "itt most abba hagyom folytatom később? Vagy hogyan érdemesebb?

2013. szept. 29. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amíg kedvem van olvasok.
2013. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tehát ha egy párbeszéd közepén elmegy a kedved akkor abbahagyod?
2013. szept. 29. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondat közepén nem szokott elémenni. Nem is hirtelen megy el. Ha kezdem érezni, hogy elég lesz egyelőre, akkor még befejezem az adott oldalt, aztán kész.
2013. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, van úgy, hogy épp egy párbeszéd zajlik (az előbb hirtelen mondat közepének értelmeztem). Átérek a következő oldalra és abbahagyom. Mikor később folytatom visszaolvasok egy pár sort, hogy épp hol is tartott a beszélgetés.
2013. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokszor hagyom abba fejezetenként, de a könyvtől függ. Például az Éhezők viadalában sok fejezetnek lett olyan vége, hogy rögtön lapoztam a következőre.
2013. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mirk ***** válasza:

Akár mondat közben is abbahagyom.

Ha újra előveszem úgyis átfutom az oldalt, hogy betájoljam magam.

2013. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 cathilina ***** válasza:
Minimum egy szakaszhatár kell hozzá. Ha mondjuk 30 oldalon át nincs egy sem (ilyennel is találkoztam már) olyankor egy bekezdésnél is megállok néha, de ahhoz azért nyomós indok kell.
2013. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kivéve nagyon ritka esetekben, mikor sietnem kell valahova mindig csak fejezet végénél hagyom abba.


Az változó, hogy egyszerre mennyit olvasok.

2013. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában fejezet végénél. Ha mondjuk buszon olvasom, akkor addig amíg tart az út
2013. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Általában tömegközlekedési eszközön olvasok, vagy munka közben (ha le kell szállnom, vagy jön vendég, abba kell hagynom az olvasást), ilyenkor ott hagyom abba a könyvet, ahol éppen tartottam, ha mondat közepén, akkor mondat közepén. Utána egyáltalán nem esik nehezemre betájolni, hogy hol tartottam, és miről is volt szó.
2013. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!