Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bosszú Angyalai vagy Watchmen...

Bosszú Angyalai vagy Watchmen az őrzők?

Figyelt kérdés
melyik képregény a jobb ezek közül melyiket érdemesebb elolvasni?

2013. okt. 3. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az alma vagy a sörétes puska a jobb" típusú kérdés. A Bosszú Angyalai (Avengers) egy sok-sok évtizeden keresztül futó, folytatásos történet, kismillió íróval, mellékszállal, beágyazva egy nagyon színes és összetett univerzumba. (Marvel univerzum, itt játszódnak az X-Menes, Pókemberes történetek is.)


A Watchmen egyetlen, 12 számból álló sorozat, egy író és egy rajzoló munkája. Egyetlen történetet mesél el, és nem kapcsolódik semmilyen másik képregényhez. Ráadásul ez nem "hagyományos" szuperhőstörténet, hanem egy olyan világról szól, ahol voltak szuperhősök, de már nincsenek, mert a társadalom nem igényelte őket többé.


Én személy szerint nagyon szeretem a Watchment, az Avengers képregények annyira nem kötnek le. (Pedig a filmet és a rajzfilmsorozatokat szeretem.)

2013. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Watchmen.

Indok:

kerek történet, ráadásul a világ egyik legjobb képregénye.

2014. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
watchmen
2016. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Watchmen
2016. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!