Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare Pokoli szerkez...

Cassandra Clare Pokoli szerkezetek sorozatában igazából, valójában micsoda Tessa?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl : árnyvadász vagy boszorkánymester vagy mindkettő vagy valami más. Aki olvasta angolul, kérem írja meg.

2013. okt. 13. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

félig árnyvadász, félig démon.


[link]

2013. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!!
2013. okt. 13. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem, attól hogy démon az apja, még nem démon, csak démon vér van benne.


Az ember+démon szülőpár a könyv szerint boszorkánymestert eredményez.

Mivel az árnyvadászok is emberek (különleges képességekkel), tulajdonképp Tessa boszorkánymester (identitásában egész biztos, nem véletlen bandázik Magnusal), árnyvadász extrákkal.


Az írónő azonban nem mondja meg pontosan, hogy micsoda is igazából, csak találgatnak. Ahogy az sem tiszta, hogy Valentine kavarásának eredménye képp mi lett abból a három gyerekből akin kísérletezett.

2013. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, de árnyvadász is nem? Egyébként bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek, de a kíváncsiság a fő bűnöm.
2013. okt. 14. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:
elvileg árnyvadász is , de szerintem kiderül a Pokoli Szerkezetek 3. részében. Vagyis csak reménykedek :D
2013. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedek!!! :) Köszi!!!
2013. okt. 14. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Tessa egy árnyvadász és egy démon gyereke. Bár ezek mindig halva születnek Tessa kivétel mert az ő anyjára nem rajzoltak rúnákat.(nem emlékszem már hogy miért)
2013. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2013. okt. 16. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért nem rajzoltam az anyjára rúnákat, mert az anyja nem is tudta magáról hogy árnyvadász, ahogy (Mortmainen kívül) senki sem tudta, hogy az.
2013. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* rajzoltak... :D
2013. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!