Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek hogy tetszik a szürke...

Kinek hogy tetszik a szürke ötven árnyalata és a folytatásai?

Figyelt kérdés

#szürke #ötven #árnyalatai
2013. okt. 16. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Kritikán aluli, minősíthetetlen. A "történet" bugyuta, gyermeteg és gyengécske, a szerző nyelvi kifejezőeszközei (az angol nyelvű változat alapján mondom) nagyon-nagyon gyérek. Alapvető, súlyos, dedós szintű nyelvtani hibákat követ el sorozatosan, miközben több száz oldalon át ragozza a nagy semmit.

A történet szót azért tettem idézőjelbe, mert az erős túlzás, hogy ezeknek a könyveknek volna történetük. Mert nincs. Valami proli nő leírta a fantáziálgatásait, ennyi.

Az "olcsó játék hülye gyerekeknek" mintájára gagyi sorozat proli nőknek.

2013. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

nekem tetszett a folytatás, de voltak benne zavaró részek. Pl. tulságosan is sokszor használt egyes kifejezéseket az irónő,meg a 3. részben nagyon sok uncsi fölösleges szexjelenet volt, amit csak átlapoztam. Nagyon lehetett látni hogy terjedelemre ment.


Első rész nagyon tetszett, többit meg azért olvastam el,mert kiváncsi voltam, mi lesz ebből.

2013. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Valóban nagyon szegényes a szókincs, gyakran ismétlődő kifejezések és jelenetek vannak benne. A történet alapjában véve jó lenne, csak túl sok a szexjelenet.
2013. okt. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!