Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vérmacska írójának, Simon...

A Vérmacska írójának, Simon Tamásnak van valami köze a youtubeon közkedveltté vált Simon's cat alkotójához?

Figyelt kérdés
Különösnek tűnik nekem ez a véletlen névazonosság.
2013. okt. 17. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, semmi köze hozzá. Simon Tamás egy unalmas, történet nélküli könyvet írt (azaz most már kettőt) túlságosan szabadszájúan.


Simon's Cat alkotója pedig Simon Tofield, egy brit grafikus. Semmi közük egymáshoz, csupán mindketten tartanak macská(ka)t, és mindketten kihoztak valamit belőlük.

2013. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak furcsának találtam, hogy mindkettőt Simonnak hívják. Arra gyanakodtam, hogy a Simon Tamás írói álnév, de ezek szerint nem. Azért fura véletlen, nem?

Én csípem Alfit is :) A mocskos beszédéből annyira el tudom képzelni a vad, acsarkodó viselkedését!

2013. okt. 17. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!