Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki jelentetett már meg...

Valaki jelentetett már meg ezen az oldalon könyvet?

Figyelt kérdés

[link]


Én itt szeretném majd, ez tűnt úgymond a "legszimpatikusabb"nak. :D És számít az, hogy 17 vagyok? Vagy nem korfüggő?


2013. okt. 22. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Na szóval röviden arra lennék kíváncsi, hogy megbízható-e az oldal, és akinek vannak tapasztalatai, az kérem írja meg, hogy hogy zajlott ez az egész. Köszönöm.
2013. okt. 22. 12:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ismerős, aki igen, de azt hiszem, nem ajánlotta másoknak. Bár ugyanolyan megbízhatóak, mint bármelyik tisztességes magánkiadó (talán jobbak is), de azt hiszem, a honorral és a terjesztéssel voltak gondok (feláras volt valami, aminek nem kellett volna annak lennie?).

Viszont mivel szerződést kötnek veled, önálló jogi személynek kéne lenned, tehát ha 18 alatt vagy, az lehet kizáró. Meg kell kérdezni őket, de most egy év nem oszt, nem szoroz, addig csiszolgatod, 18. születésnapod után beküldöd.

2013. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2013. okt. 23. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Könyvműhelyt javaslom. Sokkal korrektebbek.
2013. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még meggondolom
2013. okt. 27. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!