Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon furcsa ha 14 évesen...

Nagyon furcsa ha 14 évesen regényt írok? 14/L

Figyelt kérdés
Néa szoktam történeteket kitalálni, és egyik nap kitaláltam egy olyat, amiben egy lány életénék egy részét mutatja be, onnan, hogy gót stílust kezdi preferálni egészen addig, amíg fel nem hagy ezzel. Elkezdtem írni, és baromi sok olda jött össze. Nem merem megmutatni az osztálytársaimnak, mert félek, hogy kinevetnek. Amugy nem olyan különleges... a történet sokban hajaz az szjg-re...

2013. okt. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10 tiniből legalább 5 szokott irogatni, szóval nem, egyáltalán nem furcsa. Nem kell megmutatni senkinek ha nem akarod, ez a te "gyereked" nem kell mutogatnid, ha nem akarod. Felteheted internetes oldalra vagy csinálhatsz blogot neki, ha nagyon megakarod mutatni valakinek/valakiknek.

Én is szoktam írogatni, és a barátikörömből még elég sokan. Nem vagy ettöl különc az, hogy valaki kiakar írni magából valamit, főleg kamaszkorban, elég általános jelenség.

15L

2013. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mirk ***** válasza:
Nem furcsa, csak ne legyenek nagy reményeid az írói pályával kapcsolatban. Ahogy előttem is írták nagyon sokan próbálkoznak ilyesmivel.
2013. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, és igaz, hogy kb. 10-ből öten irogatnak. Viszont ezek közül modjuk 30-ból egy lesz író, úgyhogy nem furcsa, csak ne fűzz hozzá túl sok reményt.
2013. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztam írói pályán, nem is fogok, de köszi a válaszokat :))
2013. okt. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!