Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Gyönyörű...

Mi a véleményetek a Gyönyörű sorscsapás című könyvről?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Sokan szeretik, én azonban inkább negatív véleményen vagyok a könyvvel kapcsolatban. Szerintem Travis és Abby kapcsolata nem normális, komolyan, Travis szétveri azért a lakást, mert reggel Abby elmegy, miután együtt aludtak? Ez minden, csak nem normális, konkrétan ezt úgy hívják, hogy beteges, illetve sokszor abuzív kapcsolat. És mint ilyen, nem akarok erről egy könyvben olvasni, ráadásul az egész úgy van feltüntetve, hogy ez teljesen normális. A lánynak menekülnie kéne, nem mindent megbocsátani és hozzámenni feleségül.
2013. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Én is az előző válaszó véelményén vagyok.

Ez egy olyan könyv, amelyiknek a sikeressége előtt értetlenül állok. Abby egy buta liba, Travis meg egy beteg állat.

Hol a szerelem ? Ez csak gy se veled, se nélküled kapcsolat...

2013. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Egyet értek az előttem szólókkal, DE! (és van egy DE!-m) Nagyon kíváncsi vagyok Travis szemszögére, mert még abban bízom, hogy hátha megértjük jobban miért ilyen idegbeteg állat o.O

Egyébként a szereplők hibáitól függetlenül kb. 3X hittem azt, h na, akkor most van vége a könyvnek, de basszus, még mindig sok az oldal, mit lehet még húzni? De az írónő húzta, húzta, és rontott is sokat rajta...

2013. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Néhány osztálytársam imádta, meg sokan szeretik, de nekem negatív véleményem van róla, nekem nem tetszett. Főleg a "minden negyedik oldalon ...jelenet van" dolog miatt.
2013. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Az előttem szólóknak teljesen igazuk van, már nem tudok mit hozzáfűzni. Hihetetlen, hogy néhányan mégis oda vannak érte.
2013. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Én viszont nem értek egyet a többi válaszolóval, Travis szerintem zseniális, nagyon egyedi, nagyon karakteres. Abby viszont egy öntelt, ostoba liba, aki egyáltalán nem érdemel meg egy ilyen pasit. Nekem egyébként tetszett a könyv, csak Abby karaktere rontott rajta. Bár hasonló témával vannak sokkal jobb könyvek is, például Tökéletes kémia, A vonzás szabályai, Easy - Egyszeregy.
2013. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett a könyv, szerintem nem sok benne a ... jelenet sem, a dühkirohanásai meg travisnek.. erről szól,hogy abby hatni tud rá, hogy annyira beleszeret,hogy bármit megtenne érte, szerintem aranyos könyv, én nagyon szerettem! :)
2014. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!