Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13 éves lány vagyok és írok...

13 éves lány vagyok és írok egy csajos könyvet. New york-ról meg ilyesmiről. Nem tudom hogy mennyire jó és hogy van e értelme tovább irnom ezért irnátok hozzá véleményt?

Figyelt kérdés
[link]

#blog #New York #novella #csajos #írok egy könyvet
2013. okt. 29. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos rengetegszer voltál már New York városában. :)
2013. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
így tovább csajszi! ;) jónak ígérkezik
2013. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nem is rossz :-) Ha neked örömet okoz az írás, az már magában megéri, hogy írj. ha még el is olvassák mások az csak a plussz öröm :-) Én biztatlak, hogy próbálkozz, leld örömödet az írásban, de olvass is sokat, mert az olvasás segít abban, hogy minél szebben, minél választékosabban tudj fogalmazni.
2013. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ravel ***** válasza:
100%

A fontos valóban az, hogy Te szeress írni és ne azért kezdj el, mert ez mostanában menő vagy hasonló okok.

Ha szeretsz írni, akkor folytasd és ha szeretnéd, hogy mások véleményezzék akkor töltsd fel olyan netes oldalakra ahol amatőr 'írók' történetei vannak.

A történethez hozzászólva azt a részét nem nagyon értettem, hogy a csaj miért megy el függönyt venni egy hotelszobába. Az ember a saját/bérelt lakását rendezi be, csinosítgatja. Ha hotelba megyek ott 1) van berendezés 2) csak pár napot töltök ott, fizetek minden éjszakáért és nem költök rá pénzt, mert nem töltök hosszú időt ott.

Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyébként egyik válaszolónak írom,hogy azért költözött a hotelba mert itt irja tovább a könyvét. És valahogy ugy szeretném hogy abban a hotelban fog lakni.sokáig,évekig.azért rendezi be a helyet. Csak hát nem tudom úgy leirni még. Majd még kitalálom a történetbe hogy hogy teszem bele. De köszönöm a kritikát:)) És mégegyszer nagyon köszönöm a válaszokat.Sokat jelent nekem. már március óta irom a könyvet.
2013. okt. 29. 16:33
 6/6 anonim válasza:
szerintem jó, de a hotel manhatten lehet direkt van így írva de az manhattan nem pedig manhatten
2013. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!