Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó könyvek? (többi lent)

Jó könyvek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fantasyt ha lehet. Ne felnőtt legyen a főszereplő, lehetőleg ne legyen olyan nyálas mint az Alkonyat (1. részt kiolvastam utána abba is hagytam). Maximum 14 karikás legyen. amik a kedvenceim:

James Patterson: Maximum Ride

39 kulcs sorozat

J. R. R. Tolkien: Gyűrűk ura

Rachel Hartman: Seraphina

Vadonjáró tanítványa

Wardstone krónikák

Licia Troisi: Sárkánylány

Licia Troisi: Égvilág

Christopher Paolini: Eragon

Remélem ennyi adat elég :) 11/l



2013. okt. 31. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az Égvilág is 16-os (bár szerintem max. 12...). Én is szeretem a Gyu-t és az Eragont.

Balla Zsuzsanna: Fauntallasia (egy kb. 18 éves lány a főszereplő)

Silvana de Mari: Az utolsó tünde (a főszereplő kb. 3 éves, de tünde, szóval intelligensebb a felnőtt embereknél :-) [és nem Marty Stu])

Harry Potter...

Jonathan Stroudl: Bartimaeus-triológia (jó, a címszereplő ötezer éves, de a másik főszerplő meg csak 12)

2013. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi! A Harry Pottert és a Bartimeaus-trilógiát már olvastam és az Utolsó tündét is nézegetem már egy ideje :)
2013. nov. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!