Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb most megjelen...

Melyik a legjobb most megjelent vörös pöttyös, illetve arany pöttyös könyv?

Figyelt kérdés

Én most magamnak Delphine de Vigan legújabb könyvét néztem ki. Esetleg arról vélemény? Egyéb?

Kort és nemet írjatok!



2013. okt. 31. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A Napernyő protektorátus sorozat aranypöttyös. Nem mondom, hogy komoly irodalmi értéket hordoz,mert nem, de engem nagyon szórakoztatott.

27/N

2013. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vörös pöttyös: Delphine de Vigan: No és én. Van mondanivalója, elgondolkodtat, igényes írásmód, nem sablonos (nem is lehetne), kiemelkedik a többi közül. Szerintem.

Arany pöttyös, amit kinéztél. Olvasd el. Én olvastam, és azóta is az jár a fejemben, van benne valami, ami megragad, nekem egy kicsit jobban tetszett Nóék történeténél. Egy icipicit.

16/L

2013. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket a könyveket ajánlom, ezekhez az van írva, hogy már megjelentek, de én azóta könyvesboltban még nem voltam, és a könyvmolyképző kiadó mostanában híres a késéseiről. Mindenesetre én ezeket a könyveket olvastam (angolul) és szerintem érdemes őket elolvasni, ha végre megjelennek:)


Holly Black: White Cat - Fehér macska

Várható megjelenés: 2013. 10. 30.


Kim Harrison: Dead Witch Walking - Boszorkányfutam

Várható megjelenés: 2013. 10. 30.


Delphine de Vigan új könyvét még nem olvastam, de a No és én tetszett, szóval szerintem az sem lesz rossz :)

2013. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!