Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyv Szabó Magda:Abigé...

Milyen könyv Szabó Magda:Abigél című mű alkotása?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam róla:hideget,meleget és fel keltette az érdeklősédemet.Az érdekelne,hogy milyen " könyv kategória" ,milyen korú lányoknak ajánljátok,stb...! Milyen a története?Izgalmas,kaland,esetleg romantikus...ezek a kérdések érdekelnénel!Köszönöm előre is a válaszokat!
2013. nov. 1. 20:52
1 2
 1/14 tanárúrkérem ***** válasza:
100%
Eszméletlen jó könyv, letehetetlen, izgi, néha vicces, megrázó, gyorsan pergő sztori, kis romantika, lélektan, háború, kamaszok, összezárt lányok, szigorúság. Hamar elolvasod, bár vastag. És nem csak lányoknak, hanem felnőtteknek és férfiaknak is ajánlom.
2013. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kortalan könyv.

Élvezheti gyerek és felnőtt is. Izgalmas, pörgős, tanulságos, hiteles. Egyik kedvencem.

2013. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy kedvencem. Megunhatatlan :)
2013. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször is olvastam már, és biztosan fogom is még. Minden igaz, amit az előző válaszolók leírtak, egyszerűen kár lenne kihagyni.
2013. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ;).....Most már biztos,hogy el fogom olvasni! :D
2013. nov. 2. 11:02
 6/14 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Minden korosztály élvezi, bármennyi éves vagy, a könyv tanulságos lesz számodra. Nagyon szeretem az Abigélt, zseniális.
2013. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kerdorka válasza:
100%
Azt még hozzá kell tenni - nem azért, hogy lebeszéljelek az olvasásról - de a film is briliáns! Fantasztikus színészek, ritka jól sikerült feldolgozás. Ha elolvastad a könyvet feltétlenül nézd meg!
2013. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. nov. 29. 14:36
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Én könyvben nembirttam elolvasni nemtetszik Szabó Magda fogalmazási stilusa amugy jó a film de se eleje se vége hisz a lényegnél marad félbe a dolog mi lesz Gina sorsa más faluba kerül más nevet kap mert a szerelme megtalálta a matulában egy osztálytársa karácsonyi levele véget aki jót akart nekik nem rosszat hogy szerelmével találkozhason de a pasi áruló és Ginára veszély leselkedik nemannyira izgalmas igy.
2013. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc könyvem!<3 Már rengetegszer olvastam, van olyan rész, amit szinte kívülről tudok. Fantasztikus, zseniális. De ahhoz hogy teljesen megértsd, többször el kell olvasni. Vannak benne utalások a jövőre... ;) Keveredik benne a szerelem, a háború, a barátság, az árulás, a mindent felülmúló szeretet... Olvasd el mindenképpen!
2013. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!