Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szabó Magda: Abigél - Kőnig...

Szabó Magda: Abigél - Kőnig tanár úrról kell jellemzést írnom, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Elolvastam a könyvet, imádom, mert velem egykorú lányról szól és valami hihetetlenül jó, de az olvasó naplómba még egy kérdésre válaszolnom kell, és hiába olvastam el a könyvet, így összeségében nem tudom leírni Kőnig tulajdonságait. Nem találok róla a neten jellemzést, ezért írtam ki a kérdést.


Mindenkinek menni fog a pozitív értékelés!

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. ápr. 27. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
*olvasónaplómba
2013. ápr. 27. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csak szavakat tudok írni remélem valamit segítenek...

Kőning – magyar, latintanár – Szemüveges, erősen őszülő, magas, válla széles, bátortalan, vajszívű.

2013. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ez is segített, szavaztam. :)

Bárki, akinek van még ötlete írjon! :)

2013. ápr. 27. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként egy idézet:

"– Te szereted Abigélt? – kérdezte Horn Mici. – Hisz eddig a percig azt képzelted, hogy én vagyok az. Én, és nem a legbátrabb és legtisztább szívű férfi, akit valaha ismertem."

Kőnig elhiteti mindenkivel, hogy egy szentimentális vén szamár, holott ő a legbátrabb, legigazabb férfi... az egyik legigazabb szereplő a műben.

Ez is szemlélteti, hogy nem a külső a fontos.

:) Valószínűleg már elkéstem a válasszal, azért remélem elolvasod.:)

2013. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően tényleg megvannak benne a "civil" bűnök: torkosság, engedékenység, kicsit talán tényleg szentimentális

DE!

A világ felé ezeket a tulajdonságait felnagyítva mutatja, hogy tényleg csak egy nevetséges figurának tűnjön. Igazából bátor, önzetlen, okos, ha kell,kemény és szigorú, és persze remek színész :D

2015. máj. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!