Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék írni . Hogy...

Könyvet szeretnék írni . Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy történet amit kitaláltam csak nem tudom hogy valósítsam meg.Erotikus a sztori.Milyen alapokat kéne tudnom az íráshoz? 17/L
2013. nov. 3. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
kezdoiroknak.bloglap.hu
2013. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum alapos jártasság a szexualitásban.
2013. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj vázlatot. Jegyezd le nagy vonalakban a cselekményt, a szereplők jellemét, és a többi olyan dolgot, amit fontosnak tartasz. Majd a vázlat segítségével írd meg a történetet.

Alapok gyanánt nem árt, ha elolvasol pár SZÉPIRODALMI művet, hogy tudd, hogyan kell fogalmazni egy könyvben. (Fontos, hogy szépirodalmi legyen, mert a szórakoztató művek nyelvezete nagyon gyakran pongyola, az ilyenekből nem lehet megtanulni írni.) Figyelj továbbá a helyesírásra. A szépirodalmi művek olvasása ebben is segíthet.

2013. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.Rengeteget olvastam már :)

2.Megvan a szexuális jártasság..szóval tudom mi hol van.

3.Kitünő vagyol helyesírásból. Úgyhogy remélem összejön .Köszi !:)

2013. nov. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!