Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most olvastam a veszedelmes...

Most olvastam a veszedelmes sorcsapásnak című könyvet . (? )

Figyelt kérdés
Az a kérdésem h ugye a végen arról ír h már idősebbek meg minden és szerintetek akkor a 2. kötetet évig így fogja írni? Mert nekem nem annyira tetszik ez hogy akkor már az abby 30 éves. :/ amit mondjuk eddig írt róla az izgi volt de akkor is, akkor mar öregek :D mondjuk valószínű h úgy folytatja mivel akkor miért írta volna most úgy . Szerintetek?

2013. nov. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A második rész pontosan ugyanazt fogja elmesélni, mint az első, csak Travis szemszögéből. Szóval nem lesznek benne 30 évesek.
2013. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
....... elolvastam a a Travis szemszögébőlt pont arról beszélek h annak a végén van az h 30 évesek de cssk 5 oldalban írja le asszem és h a 2. részben lesz-e az szerintetek
2013. nov. 5. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első rész, a Gyönyörű sorscsapás Abby szemszögéből van, a második rész, ami a Veszedelmes sorscsapás, PONTOSAN ugyanazt az időt dolgozza fel, mint az első rész, csak Travis szemszögéből. Az elején ugyanúgy tinik, a végén ugyanúgy felnőttek.
2013. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt érteeeeeeeeem hisz olvastam :D de azt h akkor 2. rész nem lesz ? vagy akkor harmadik ... úgy gondolom h akkor gyönyörű sorcsapás veszedelmes sorcsapás és még egy ami folytatja ezt a kettőt mivel ez a kettő ugyanaz a sztori
2013. nov. 10. 09:11
 5/7 A kérdező kommentje:
de egyébként a gyönyörű sorcsapás végén nincs az mint a veszedelmes sorcsapásban.
2013. nov. 10. 09:13
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy olvastam valahol hogy az írónő meg fogja írni Travis testvéreinek is a történetét. CSAK TERV NEM BIZTOS.
2014. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van már folytatása, a Beautiful wedding c. könyv...annyi, hogy ez a könyv még nincs lefordítva magyarra :/ és az esküvőjüket írja le na meg a nászéjszakát
2014. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!