Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz a Hűvösvölgyi suli...

Viva75 kérdése:

Mi lesz a Hűvösvölgyi suli következő (4. ) részében szerintetek?

Figyelt kérdés
Tippeket/véleményeket szeretnék kérni, hogy szerintetek mit ír Attila Dórinak, mi lesz Jácint ás Dóri között illetve még színre lép e ez a bizonyos Rinci(Lőrinc). Írjátok még le szerintetek milyen volt a mostani(3.)rész. Akiknek nem tetszik a könyv akkor őket arra kérném ne adjanak negatív válaszokat, mert csak azokat kérdezem akik kedvelik Maros Edit HVS című könyvsorozatát.

2013. nov. 10. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Sziu. én még nem olvastam...Ki a a Jácint????
2013. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először Nóri és Dóri úgy tudják, hogy ő a másod unokatesójuk, de kiderül, hogy igazából a fogadott másod unokatesójuk. Az egyik részben mikor Dóri körbejárja a várost Jácinttal és Jácint hazakíséri Dórit, Jácint akar egy puszit adni Dórinak búcsú képpen, de Dóri félre érti és megcsókolja Jácintot, de ezt egy személy közben látta, de messziről nem látva nem lehet tudni, hogy ez csak egy félre puszi volt...

Nem akarom lelőni a poént, úgy hogy... ennyit mesélek el. :)

2013. nov. 30. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ühüm...értem.:)) Köszi.<3
2013. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
<3 nincs mit :)
2013. dec. 8. 14:09
 5/6 Mittegyek12 válasza:
77%
Szerintem kibékülnek legálábbis nagyon szurkolok nekik. Rinci meg nem hiszem h be fog kavarni...
2013. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem Rinci nen fog már megjelenni.
2013. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!