Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek, hogy tetszik ez a blog?

Nektek, hogy tetszik ez a blog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a barátnőm blogja és érdekelne róla véleményetek? Mármint őt csak nincs neki itt profilja :D Szóval ti nektej tetszik vagy nem?


[link]



2013. nov. 12. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hi!

Egy értéktelen fos napon úgy döntöttem neki állok írni egy blogot...Remélem tetszeni fog ,ha meg nem az se zavar különösebben :) Ne mondok el semmit magamról ,nem hiszem ,hogy az olyan fontos volna. Kicsit beteg vagyok meg morbid ,de így jártatok! A blog egy csajról fog szólni. Akibe egyenesen beleszerettek. Elvileg! Ha mégis tetszik a sztori akkor jelezzetek bármilyen módon. Asszem fel lehet valahol iratkozni meg minden. Népszerűsítsétek légyszi ,küldjétek el haveroknak stb... Élvezzétek az elmém gyümölcsét!"


Ez alapján egy újabb szemét a hálón.

Egy újabb, kritikán aluli, kis csitri elmeöklendezései.


Nekem ez jött le a blogból.

2013. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hááát...eléggé érdekes felfogású nő a főszereplő aki unszimpatikus és feslett :/
2013. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az előttem lévővel. Engem a hibák is zavartak...nagyon. Ha nem tudsz helyesen írni, nem tudsz vesszőket használni, akkor nem értem, hogy minek írsz blogot?

"Egy értéktelen fos nap...." "Ez egy kib*szott szabad ország..." - mi ez a szöveg? Így ne írj blogot!

2013. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a kis.mellék bejegyzesek szarok voltak, de az elso fejezet jó volt, bár a lány.életkora zavaros, mert az anyjával él, szexel, és hazasodni kérik.ot...
2013. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a negatív kritikákat én főleg a részre kérdeztem hogy tetszik ,a helyesírást pedig ellenőriztette elvileg. bocsi hogy nem magyar tanár :D a csaj 17 éves de ez nem magyarországon játszódik (anglia)!! igen szexel és házasodni is kérik de az anyjával él…Én ismerek sok ilyet ,fiatalon akar összeházasodni a fiú! Szexelni 17évesen szerintem nem gáz :D Ja az anyjával él de itt egy kis spoiler….NEM SOKÁIG!!!!
2013. nov. 13. 07:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha még lesz több szexjelenet, talán elolvasom a.folytatást

Honnan tudsz te ennyi mindent, ha nem is a tied a blog??

2013. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mirk ***** válasza:
96%

Csak ránéztem, de elég volt.

Aki a szóközt a vessző elé teszi és képes leírni azt a "szót", hogy muszály, az foglalkozzon inkább a kertészkedéssel.

A flegma, gyerekes stílus meg undorító.

2013. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondom hogy a barátnőmé a blog és hát igen volt hogy besegítettem neki :D Lesz benne több szexjelenet :D És még1szer mondom ELNÉZÉST hogy nem tökéletesen tud írni (nyelvtanilag)!!! 15 éves és 3-ra áll nyelvtanból. nem az erőssége de ettől még miért ne írhatna könyvet? én már bocsi de eközött nem nagyon látom a különbséget!
2013. nov. 13. 17:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez; csak ezt itt nem értem: "daszaladtam hozzá ,elrugaszkodtam a földtől és rákulcsoltam a lábam a derekára. " Hátulról szaladt és megrúgta, vagy mi van?
2013. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem !előlről szaladt és neki ugrott :D nem megrúgta :D
2013. nov. 13. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!