Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan helyeket, ahol...

Tudtok olyan helyeket, ahol olcsón tudnék Stephen King könyveket vásárolni?

Figyelt kérdés
Vatera, apród stb. kivételével.pl kirakodó árusoktól, bódékból, akárhol:)

2013. nov. 14. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Antikváriumok :)
2013. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
IGen, csak Budapesten ezer darab van, csak szeretném tudni, hogy melyikekben vannak biztosan, és nem horror áron:)
2013. nov. 14. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

csak magyarul jó? mert tudok egy olcsó nyelvkönyvboltot, ahol vannak Stephen King könyvek.


egyébként nézegesd az Alexandra honlapját, szoktak lenni akciók (főleg így karácsony előtt), és mindig van SK leértékelve. :) múltkor is féláron tudtam megvenni a Christine-t.

2013. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
buklájnon rámész,hogy antikvár találatokat adjon ki, amire rákerestél
2013. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugati aluljáróban van néhány,Kálvin térnél is,illetve a Blahánál a Népszínház utca elején.. én mindig ezen a környéken vásároltam
2013. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nézz szét a rukkola.hu-n, ha még nem vagy tag,nagyon jó :)
2013. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, mindehol megnézem! :) angolul majd később szeretném elolvasni azt, amit már olvastam, először mindent magyarul szeretnék
2013. nov. 19. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a Múzeum körutat? A nemzeti Múzeummal szemben van egy antikváriumsor.Ott nézegess be,és kérdezgesd mi van,mennyiért.:) A legtöbb nagyon kedves,és színes választék van.Én is onnan szereztem meg az Az-t,mindkét kötet (együtt) volt 2000.^^ Nézz körül,ott minőségi,és tapasztalataim szerint vannak olyanok,ahol olcsón kapod meg!;)
2013. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Nyugati aluljáróban van egy antikvárium, ott rengetek Stephen King könyv volt, azt tudom ajánlani, a másik pedig a stadionoknál a buszpályaudvarral szemben lévő árusoknál van egy könyves, ott azt mondta az eladó, hogy ha van valami kívánságom csak mondjam a címét, és ő megszerzi. Vettem ott három könyvet, egy ezres lett volna, de azt mondta, hogy elvihetem olcsóbban:)
2014. jan. 2. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A könyvtárak is ki szoktak árusítani rosszabb állapotú könyveket fillérekért.
2014. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!