Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani ifjúsági...

Tudnátok ajánlani ifjúsági könyveket?

Figyelt kérdés
a vörös pöttyös könyvek nem jönnek be, semmi túlvilág, semmi scifi,semmi fantazym semmi ilyesmi. Olvastam és nagyon tetszett: Szent Johanna Gimi, Hűvösvölgyi suli, Bábel. ilyen tipusúak érdekelnek. Fontos, hogy ifjúsági, szórakoztató legyen. Ha lehet, legyen vicces is, meg lehet benne szerelem. 13L

2013. nov. 16. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója
2013. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg Cabot: Neveletlen hercegnő naplója

Én 13 évesen imádtam ezt a sorozatot, mert Mia 14 éves, ha jól emlékszem... tehát közel állt az én korosztályomhoz akkoriban... De szerintem olvass utána... Még most is szeretem^^

19L

2013. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fehér Klára: Bezzeg az én időmben
2013. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi :) A bezzeg az én időmben-t olvastam és tényleg nagyon jó könyv :) Még valami?
2013. nov. 23. 13:30
 5/7 anonim válasza:

Akkor szakítsunk, Tinibálvány, Gyémántfiú trilógia, Lol könyvek: Segítség youtube-sztár lettem, Rocksztárt kaptam karácsonyra, Titkok és exek éjszakája

VAjon létezik szerelem első látásra? kapásból ennyi :)

2014. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavi Kata: Nyitótánc. Bár nem rég jelent meg, és sok könyvesboltban még nem kapható,és csak az első része van meg, attól függetlenül IMÁDTAM!!!!! Hasonló az SZJG-hez.
2014. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagyzsófia92 ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez inkább filozofikus ifjúsági könyv, de van benne szerelem is. Nekem tetszett.

2017. aug. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!