Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Álmodnak-e az androidok...

Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokkal? Című könyvben mi lett a fejvadász androiddal? Egyszerűen nem jut eszembe.

Figyelt kérdés

Régebben olvastam a könyvet, és most a sorozat kapcsán újra eszembe jutott, végig gondoltam, mi volt benne. De egy részletnél elakadtam, a Marsról szökött androidok közül az egyik ugye fejvadász lett, nem is tudta, hogy nem ember. Addig emlékszem a történetére, hogy miután Luba megmondja neki, hogy android, a kocsiban beszélgetnek erről, meg előkerül a mókus is, akit Rickre akarna hagyni, de ugye az androidok nem végrendelkezhetnek.


Szóval az érdekelne, hogy végül is, mi lett az ő sorsa, mert nem emlékszem, hogy a mókusos beszélgetés után szerepelt volna, de arra sem, hogy kiiktatták volna.


Válaszokat előre is köszönöm!



#robot #Philip K. Dick #Szárnyas fejvadász #Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokkal? #Rick Decard #disztrópia
2013. nov. 18. 10:29
 1/1 anonim válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom!
2014. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!