Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amatőr írói közösséget keresek...

Amatőr írói közösséget keresek, ti tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Az Amatőr írók klubjáról tudok, van más is? Olyan ami nem Facebook-on van. Köszi
2013. nov. 19. 14:13
 1/5 Mirk ***** válasza:
100%

amatormuveszek.hu

karcolat.hu

2013. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ilyet keresel, de van a Merengő, az főleg fanfiction oldal, de lehet teljese original történeteket is publikálni. A fórumon, a találkozókon és a táborban lehet egymással mindenféléről beszélgetni.

fanfic.hu/merengo

Meg van még az Imagine nevű oldal, azt nem ismerem túlságosan, de az is ilyesmi, csak az elsősorban eredeti történetek tárháza.


Mindkettőről elindultak ma már (bár főleg az ifjúsági irodalomban ismert) alakok, pl. a magyar Vörös pöttyös könyvek szerzői.

2013. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ.
2013. nov. 19. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nanowrimo magyar fórum :)
2013. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TakácsOrsolya válasza:
49%
Szia! Nem tudom, hogy él-e még a kérdés. Ha igen én most indítottam el egyet. Keress meg!
2016. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!