Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleménnetek a Mass...

Mi a véleménnetek a Mass Effect könyvekről? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
A játékkal játszottam de az nagyon tetszett..

2013. dec. 2. 16:19
 1/6 Gryphon ***** válasza:
71%
A játék sztorija nagyon jó, de a könyv nekem nem tetszett. Ott nincs Shephard..csak Andersonról szól. De elég gyenge.
2013. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A könyvekben egyszer sem tűnik fel Shephard?Ez elég furcsa akkor a játékba miért rakták bele?
2013. dec. 3. 18:43
 3/6 Gryphon ***** válasza:
71%
Maga a sztori sem a kaszásokról szól. Teljesen más történetet dolgoz fel. Nem tűnik fel benne, csak Anderson, meg egy nő, de nem is nagyon emlékszem a sztorira. Felejtős könyvek voltak...igaz ez lassan egy éve volt, azóta lehet adtak ki mást is, amit olvastam az egy 3 kötetes sorozat volt. Megtorlás, felemelkedés, felismerés (a kedvedért megnéztem a címeket)
2013. dec. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy! :)
2013. dec. 4. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megérő őket elolvasni. Attól, hogy nem Shepardról, vagy a kaszásokról szól, nem kell leujjongni, mert a ME univerzum nem csak róluk szól!

1. könyv: Felismerés: Elmeséli, Saren és Anderson hogy találkoztak, mi közük van egymáshoz, Anderson miért nem lett fantom.

2. könyv: Az első könyv főszereplői között szerepelt egy nő(ME3-ban benne van), Kahlee Sanders. A Grissom akadámián dolgozik, mint elismert szaktekintély. A munkatársával együtt egy kis 'szuper, Cerberus biotik' gyereket megmentsek, különféle kalandokban vesznek részt, köztük ellátogatnak a Vándorflottához, amit a Cerberus meg is támad. Na pont ezért gyűlöli egymást a két fél.

3. Az előző részből, egy fontosabb karaktert elfog a Cerberus(volt cerberus ügynök), és a Rejtőző Fickó bosszúból kaszás technológiát tesztel rajta. A könyv végére, olyan lesz mint Saren átalakulva. Kahlee Sanders régi, eldeformálódott ismerősén akar segíteni. Anderson segítségét kéri, aki otthagyja a fellegvárat, felmond, és segít neki. Mikor Omegára érnek, Aria'T Loak fogságba ejti őket. Később a Cerberus becsapja a kalózkirálynőt, és hatalmas erőkkel a eldeformálódott ember után megy. A kaszások az ember testében rengeteget ölnek, és rengeteg infót szereznek a világról.

4. Könyv: Nem olvastam.

2014. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

* 3. Könyv Megtévesztés

* 4. Könyv Megtorlás

2014. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!