Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol kaphatok neten hozzáértőkt...

Hol kaphatok neten hozzáértőktől kritikát verseimre, történeteimre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Beküldöd egy amatőr írói oldalra, és ott. Ez ügyben Google a barátod, de olvasd el a főoldalt, kérlek, és a szabályzatot, hogy mi az ügymenet beküldés terén. Van, ahol csak regisztrált tag küldhet be, máshol bárki, van, ahol van szűrés, máshol nincs, egyes helyeken nem fogadnak prózát, máshol lírát, megint máshol nincs megkötés stb.

(Nem hülyének nézlek, de naponta nyolcból két beküldés nem felel meg a beküldési feltételeknek. És ez nem csak egy konkrét oldal, hanem általános trend. Sokan tényleg lusták végigolvasni az alapokat, beküldi, majd többé felé sem néz.)

2013. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 4. 10:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valami pontos oldal? Csak nagyon gagyi fórumokat találok. Valakinek ötlet?
2013. dec. 10. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__2769689-t..

(Nem mind fogad verseket.)

Illetve "amatőr írói oldal" Google-be, és az első találatok:

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pali1977 ***** válasza:
[link] jó kis oldal, Én is írtam már nekik azt hiszem kereken száz kritikát. Én is fent vagyok még elméletileg Paul Moss Bennett néven, csak régen léptem be- Ettől még nagyszerű oldal.
2014. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!