Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi?

Szent Johanna gimi?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?? Élveztétek? Esetleg ajánlanátok helyette vlmi jobbat (kb. ilyesmi témájút) ??

2013. dec. 9. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Kiemelkedő irodalmi értéknek nem tartom,ettől függetlenül nagyon szeretem. Könnyed olvasmány,a történet nincs túlbonyolítva. Azonosulhatsz a szereplőkkel,helyzetekkel.
2013. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szia!Én az első pár könyvet nagyon szerettem, de aztán a 6. táján már baromira kezdett elegem lenni abból , hogy Cortez a legszebb, a legjobb, a legokosabb és milyen tökéletes... Totál olyan érzésem támadt, mintha az egész történet csak azért létezne, hogy őt "istenítse" és az "akció" se volt valami káprázatos... Szóval, ha engem kérdezel, alapból jó könyv csak a végén már kicsit túl lőtt Laura a célon...
2013. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, én az szjg-ben azt szerettem, hogy vicces volt. Szerintem nem ártasz magadnak, ha elolvasod, de nem hagysz ki semmit ha nem. egyébként a 6. rész tényleg uncsi, de a 8. rész nagyon jó.
2013. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, főleg a sok poén miatt. :) Ami hasonló és nekem jobban bejött az Stephanie Perkins-től az Anna és a francia csók. Ha el szeretnéd olvasni akkor fent van a neten is.
2013. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
IMÁDOM. NAGYSZERŰ KÖNYV, CSAK JÓT TUDOK MONDANI RÓLA. MINDENFÉLE KÉPPEN OLVASD EL. :)) komolyan mondom, nagyon sok minden megváltozott azóta hogy elkezdtem ezt a könyvet olvasni, javult a tanulmányom, elkezdtem könyvtárba járni, kevesebbet lógok az interneten feleslegesen, stb. :) 
2013. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 panndo ***** válasza:
Nagyon jó könyv! Én a 2. résznél játok :)
2013. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Réka Vágási válasza:

Szerintem jó könyv elég érdekesen mondja el az író a történetet de alapjába véve nagyon klassz.

De ha úgy döntesz hogy nem olvasod el akkor a figyelmedbe ajánlom például a Twilight-sorozatot(alkonyat)(4 rész).

2014. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!