Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Obszidián...

Mi a véleményetek az Obszidiánról és az Enigmáról?

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Obszidiánt nem olvastam. Mindig kerülgettem a könyvesboltban. De ahol eddig találtam róla véleményt és a barátaim elmondásai alapján, mindenki dicsérte.


Az Enigma tetszett. Van benne sablonosság, de mégsem kiszámítható. Természetfeletti, de lehet, hogy nem. A szerelmi szál miatt aggódtam, nehogy túl csöpögős legyen. Kellemesen csalódtam.

2013. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imádtam őket! Az Obszidiánba nagyon határozott személyiségek vannak, érdekes történet, kiszámíthatatlan és álomba illő főszereplő srác. Az Enigmáról is elmondhatók ezek, de itt még hozzátenném, hogy lényegre törő volt az írónő, amit én személy szerint nagyon szeretek, mikor egy történetet nem csűrnek-csavarnak.
2013. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az Enigmát olvastam,de az nagyon tetszett.:) Igazából kicsit több fantasyt vártam,nem tudom,hogy miért,de így is nagyon jó volt,tetszik Helena Silence írásstílusa.
2014. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt olvastam,mindkettő a kedvencem.Az Enigmának inkább a 2. része az Ezüsthíd tetszett de az Enigma is lehengerlő volt.
2015. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!