Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Karácsonyi ajándéknak Huxley...

Karácsonyi ajándéknak Huxley kötet?

Figyelt kérdés

A.Huxley - Szép új világ

Egy lány osztálytársamnak (16 éves, 11. oszt) lenne ajándék, őt húztam ki a sapkából:) A lány képes és hajlandó racionálisan gondolkodni, de csak ha 'rákényszerítem':D Amúgy meg extrovertált, és intuitív. ENTP, ha ez mond valakinek valamit:D Mennyire elvetemült ötlet eme könyvet adni neki? Én beleszerettem ebbe a regénybe mikor olvastam, de nem tudom, nem a okoz kárt egy fiatal lány lelkében:P



2013. dec. 10. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mi az az ENTP, de ha szerinted nem tetszene neki (legalábbis sejted, hogy nem ez a megfelelő ajándék), akkor inkább ne. Kárt nem fog okozni a lelkében, amximum az első öt sor után leteszi, rólad meg csúnyákat gondol. De inkább ezt, mint egy fiatal tiniknek való könyvet, mert azon jogosan megsértődik.

(Legfeljebb pakolj be mellé sok csokit, mert abból mindig kell.)


Utánanéztem ennek az ENTP-nek... izé... jól értem, hogy erősen megértő, másokkal törődő személyiség? Magas EQ. Hát... igen, pont egy elidegenült társadalomtól öngyilkosságba kergetett főszereplő kell neki. Ha ez tényleg dominál a személyiségében, és nem csak te képzeled bele, akkor azért gondolkozz el ezen a választáson. (Vagy tényleg tegyél be mellé sok csokit és bízz Huxley stílusában, hogy a második oldalig sem jut.)

2013. dec. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő maga töltötte ki az mbti tesztet és pont emiatt írtam be ide. Egyébként EQ teszt adatom is van róla, 29 pont. És köszi az ily késői választ!
2013. dec. 11. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!