Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A violettat ki fogják adni...

Dori9898 kérdése:

A violettat ki fogják adni könyvbe vagy már kiadták? Ami a Disney-n megy

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 16:13
 1/8 A kérdező kommentje:
meg hogy meglehet nézni online a violettat?ha igen hol?az elozk reszeket hol lehet megnezni ?linkeljetek pls fontos lenne.
2013. dec. 12. 16:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, hogy kiadnák könyvben, de bármi megtörténhet :) Amúgy indavideón kb. a 22. részig mindegyik fent van, onnan tudod nézni: [link]
2013. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm,azt nem tudod hogy a disneyn hanyadik

résznél tart?

2013. dec. 12. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
A Disney-n ugyanott tart mint indán, vagy max 1 résszel előbb, mert gondolom miután lemegy a TV-ben, utána kerül fel a netre.
2013. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sorozatbaráton is fent van! Amúgy 71-dik résznél tart a Violetta most jelenleg!! Könyv is van több! Violetta regény 1/2. Violetta: A naplóm A titkaim Az álmaim. Az auchanban megvehető jelenleg 990 Ft-t a két regény (Az nem a teljes sorozat) A naplósban az egész sori benne van Vilu szemszögéből (teljes napló) az 2500 Ft kb. De sztem neten is lehet rendelni!!
2014. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tata321 válasza:
van miskolcon???én szerintem igen!!!!!!!!
2014. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tata321 válasza:
és lehet a teskoba vásárolni ilyet?? könyvet?? és hol lehet rendelni az interneten?? lécci irjatok fontos!!
2014. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az auchan-ban lehet(ett) venni, interneten én nem találtam olyan könyváruházat ahol meglehetne rendelni, de nagyon egyéb információt sem, pedig én is megszeretném venni, a solymári auchan-ban a 3-as,4-es kötet kapható, hétvégén voltam ott.
2014. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!