Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? (Polaroidok)

Figyelt kérdés
Most vettem meg és imádom! Nektek mi a véleménytek róla?
2013. dec. 13. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem erőltetett és értelmetlen. Az előző kötete sokkal jobb volt. Ezek nem versek.
2013. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
mi értelme?? egy fél délután írok ugyanilyet kb... értelmetlen szavak össze-visszasága
2014. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Imádom

Sok olyan dolgok ír le, amire már én is gondoltam, sok mindent értek, átérzek belőle.

Ami nem világos,hogy mire is gondolhatott az író, azt elképzelem szó szerint, ahogy le van írva és mindig találok valami magyarázatot a dolgokra. :)

2014. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nagyon sokan nem tudják,hogy ezeket a sorokat sorba kell kapni, hogy értelmes történetet kapj, és neked kell kitalálnod, hogy hogyan rakd sorba. aki ezt nemtudja, az álatlában azthiszi, hogy hú., szárnyall a fantáziám és nagyon jó könyv mert elgondolkodtató meg stb..:D
2014. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!