Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen konyvet ajanlanatok? 16/L

Milyen konyvet ajanlanatok? 16/L

Figyelt kérdés
Szeretnek beiratkozni a varosi konyvtarba es olvasni konyveket:) Vegulis minden felet szeretek, de legjobban a kaland, szerelmes, lovas, iskolas dolgok jonnek be:) Milyen konyveket ajanlanatok?:)

2013. dec. 16. 21:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Ismered a Szent Johanna Gimi-t? Az iskolás és szerelmes. :) És mindenki imádja aki már olvasta.Abban az esetben,ha már olvastad,akkor bocs hogy így magyarázok :)
2013. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, most jarok a 7. kotetnel, de azert koszonom:)
2013. dec. 16. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Enigma
2013. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes : Tökéletes Kémia, Vonzás Szabályai (Tökéletes Kémia 2. része,imádni fogod) ; Párválasztó (ááá annyira de annyira jó, hogy nem fogod tudni abbahagyni,láttam a moly.hu hogy most jelent meg a 2. része az Ellit) ; Az SZJG pedig alap (a világ legeslegjobb könyve <3, én most olvasom ki újból az egészet ésa 6. résznél tartok:MEGUNHATATLAN!!) + Csitt Csitt

és a többi része (nagyon nagyon jó) ;

Rubinvörös,Zafírkék,Smaragzöld(ezeket is


imádni fogod, ez egy könyv sorozat)

Szerelmes-iskolás : Lúzerek és Bálkirálynők (ezt is imádni fogod mint a többit:D)

2013. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2013. dec. 16. 21:40
 6/8 Ahogyakarod válasza:
Egy különc srác feljegyzései, 13 okom volt, Behálózva(ez egy elég reális iskolai helyzetet mutat be, sztem ezzel kezd:))
2013. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A negyedik válaszoló azt hiszem elmondta az összes jelenlegi kedvencemet. :) A Párválasztó tényleg eszméletlen jó, azt én is nagyon ajánlom!

Illetve még szerintem érdemes elolvasni:

Gyönyörű sorscsapás; Veszedelmes sorscsapás

Airhead (az eleje egy kicsit uncsi, de mikor beindul, szerintem nagyon jó)

Ha megtudnád, hogy szeretlek meg kellene öljelek; Görbüljek meg ha igazat mondok (ezek egy kémsuliba járó lányról szólnak, szerelem is van bennük)

Bábel

illetve Remek; Ez is remek; Obszidián; bár ezeket nem olvastam, de jókat hallottam róluk. :)

2013. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A párválasztó, Bexi, Tüskék és rózsák udvara, A Tél jegyesei, Mielőtt megismertelek, Beavatott, Az Éhezők viadala, A vágy mágusai, Belle: A szépség ára, Hitvány Rómeó, Megtört Júlia, Az ékkő, Cinder és Ella
2020. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!