Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hűvösvölgyi suli 3. végén...

Mittegyek12 kérdése:

A Hűvösvölgyi suli 3. végén szerintetek mi lesz Attila levelében?

Figyelt kérdés
A Hűvösvölgyi suli egy fabtasztikus könyv aminek 3 része van. Imádom. És érdekel hogy a többi Dóri és Nóri rajongó mit gondol a folytatásról.

#Hűvösvölgyi suli 3 #Attila levele
2013. dec. 19. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megmagyarázza az egész történetet megbocsájt Dórinak, és bocsánatot is kér tőle.Majd megkérdezi, akar-e vele újra járni. Legalábbis én így képzelem el :)
2013. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezt remélem de mi lesz Jacinttal?
2013. dec. 21. 20:33
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is kibékülnek.:)
2013. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, már a levél kezdéséből rá lehet következtetni! "Kedves Dóri! Nem is tudom hol kezdjem..." Én ha azt akarnám tudatni valakivel hogy "bocs, de ez nem jött össze", akkor nem így kezdeném! Szóval könnyen lehet h valami csöpögős bocsánatkérés vagy "bocsi, félreértés az egész, szent a béke!" lesz a levélben. De ha nem, akkor tévedtem!
2014. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!