Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek neki?

Deliverance kérdése:

Milyen könyvet vegyek neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a barátomnak egy könyvet karácsonyra, ebben kérném a segítségeteket. 18 éves és kedveli a jövőben játszódó sci-fiket, de a reálisabb tartalmúakat. (Például a Metro 2033 tetszett neki.) Tippek?
2013. dec. 19. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az éhezők viadalát ajánlom nálunk a családban mindenki elolvasta és mindenkinek tetszett
2013. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tövisek hercege

Tövisek királya

Tövisek császára

2013. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az Éhezők viadalát sajnos már látta filmben. De köszönöm szépen mindkettőtöknek! :) Még jöhetnek további ötletek.
2013. dec. 20. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Például Isaac Asimov könyvei közül választhatsz valamit. Vagy Arthur C Clarke Űrodüsszeiáiból.


Egyébként attól, hogy valamit látott filmben, még tetszhet neki a könyv változata is, az általában bővebb,részletesebb hosszabban tartó, többet bíz a képzeletre. De a (jó) film gyorsabb, intenvízebb élmény, igaz, sokszor kisebb nyomot hagy az emlékezetben.

(Ezzel be is fejezem rögtönzött összehasonlításomat xD )

2013. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gondolatelemzést :D Én is ezt mondtam neki, de ő már így nem akarja elolvasni. De ezeknek a könyveknek utánanézek. Köszi! :)
2013. dec. 21. 16:04
 6/8 Twilighter1 ***** válasza:
A Burok. Na? :D
2013. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dragonkalo ***** válasza:

A Metro-nak van több része is.

Metro 2034

Metro:Last Light


Azt hiszem ez a címük.

2013. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Burok című könyvet én olvastam, és azt hiszem a túlzott ömlengésemmel riasztottam el tőle. :D Viszont a a Metro folytatása jó lenne. Gyorsan meg is keresem. Köszönöm mindenkinek! :)
2013. dec. 22. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!