Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az unokatestvérem kölcsönadott...

Az unokatestvérem kölcsönadott egy könyvet, de én nem vigyáztam rá, és az olvasott oldalaknál hanyagul szétnyitva letettem a földre este. Most a könyv gerincén van egy nagy gyűrődés. Vissza lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon bánom, nem merem visszaadni neki a könyvet. Az utolsó 100 oldal van hátra, tudja hogy az 500 oldalas könyveket 1 hét alatt kiolvasom. :( És már 2 hete nálam van... Valahogy ki lehet simítani? A könyv gerincénél egy hosszú csík van. :( Vagy nem lehet, és meg kéne vennem? Persze nem lenne gond ha meg kéne vennem, csak ha van valami más lehetőség...? :(

2013. dec. 21. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az már úgy marad sajnos.

Add oda neki, és ajánl fel, hogy megveszed neki. Vagy ezt tartsd meg magadnak, az újat meg add vissza.

Legközelebb meg használj könyvjelzőt, de minimum egy papírfecnit.

2013. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!