Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan hangulatú könyvek...

Tudtok olyan hangulatú könyveket mint a Lorieni krónikák vagy Darren Shan: Vámpírkönyvek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 17:49
 1/3 t_GaRami_a ***** válasza:
Hát Darren Shan Vámpírsorozatát nem olvastam, de a démonvilágot imádom. Ha a vámpírkönyveket szereted, gondolom ez is tetszeni fog.
2013. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Azt is olvastam, de nekem a vámpíros jobban bejött. Valaki más?
2013. dec. 30. 00:51
 3/3 Armin Porter ***** válasza:

World of Darkness világát ismered? Első sorban szerepjáték könyvek. Vámpír a Maszkabál illetve számos kiegészítő magához a játékhoz. Készült sok klánregény,ehhez a világhoz mind vámpíros. Amatőr, de lelkes írók készítették a többségüket.

Bátran ajánlom Bram Stokert, akitől az összes vámpíros történet származik. Furcsa,érdekes módon van megszerkesztve a könyv. Napló bejegyzések levelezések vannak összeollózva és alig esik szó a vámpírról. Egy misét megér.

Anne Rice Vámpírkrónikái. Jó, hangulatos, történelem hű csak csöpög a katolicizmustól. A vér és arany a legjobb írása.

2014. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!